Darmowa dostawa od 50,00 PLN

WYMIANA PRODUKTU LUB ROZMIARU

Wymianę produktu traktujemy jako zwrot pierwotnego zamówienia, na warunkach prawa odstąpienia od umowy, oraz złożenie niezależnie nowego zamówienia. Ty decydujesz, czy chcesz wymienić zamówiony produkt na ten sam model z innym rozmiarem, czy chcesz wymienić zamówiony produkt na zupełnie inny. Środki za twoje pierwotne zamówienie zostaną zwrócone zgodnie z warunkami zwrotu środków za odstąpienie od umowy.

JAK DOKONAĆ WYMIANY PRODUKTU NA WARUNKACH ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Od czego zacząć procedurę wymiany rozmiaru?

  • Sprawdź dostępność produktu.

    Sprawdź, czy obecnie posiadamy na magazynie poszukiwany rozmiar dla modelu, który chcesz wymienić. Możesz to zrobić, wchodząc na stronę produktu, przedstawione stany magazynowe są zawsze aktualne.

  • Złóż zamówienie rezerwacyjne.

    Złóż zamówienie na wymieniany produkt. Jeśli nie chcesz opłacić zamówienia natychmiast, dodaj notatkę do zamówienia "Zamówienie rezerwacyjne, wymiana rozmiaru lub produktu".

  • Wykonaj zwrot.

    Wykonaj odstąpienie od umowy dla wcześniej zakupionego produktu. Sprawdź jak prawidłowo dokonać zwrotu zamówienia.

Czy muszę opłacić zamówienie rezerwacyjne od razu?

Możesz, jeśli chcesz, aby zamówienie zostało zrealizowane natychmiast. Możesz też poczekać z zapłatą do chwili, aż twój zwrot zostanie rozwiązany, a środki wpłyną na twoje konto. Jeśli wolisz poczekać z zapłatą, w zamówieniu rezerwacyjnym koniecznie dodaj wpis w notatce do zamówienia "Zamówienie rezerwacyjne, wymiana rozmiaru lub produktu". Zabezpieczy Cię to przed anulowaniem zamówienia przez obsługę zamówień, jeśli procedura zwrotu potrwa dłużej niż 10 dni.

Jaką formę płatności wybrać dla zamówienia rezerwacyjnego, gdy chcę poczekać na zwrot środków za pierwotne zamówienie?

Najlepiej tę, którą chcesz opłacić zamówienie w przyszłości. Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail "Potwierdzenie wpłynięcia zamówienia". Klikając przycisk SZCZEGÓŁY ZAMÓWIENIA przejdziesz na stronę z podsumowaniem zamówienia, gdzie będzie możliwość dokończenia płatności lub zmiany formy płatności.

 

Szczegóły zamówienia

Jak zmienić formę płatności dla zamówienia rezerwacyjnego?

Na stronie podsumowania zamówienia kliknij przycisk ZMIEŃ FORMĘ PŁATNOŚCI wybierz inny sposób zapłaty i zatwierdź przyciskiem WYBIERZ TEN SPOSÓB ZAPŁATY

 

Szczegóły zamówienia

Czy obsługa Sentiell może przeksięgować środki za zwrot na rzecz nowego zamówienia rezerwacyjnego?

Niestety nie. Wymiana na podstawie odstąpienia od umowy i niezależnie złożonego zamówienia rezerwacyjnego daje Ci swobodę wyboru w podejmowanej decyzji. To najszybszy i najbardziej przejrzysty sposób na wymianę produktu, dlatego środki również rozliczane są niezależnie dla zwrotu i nowego zamówienia.

Czy obsługa Sentiell może za mnie złożyć zamówienie na wymieniany produkt?

Możemy dla Ciebie sprawdzić dostępność wymienianego rozmiaru i przyjąć zlecenie telefonicznie lub w wiadomości e-mail. Zamówienie zostanie stworzone na podstawie wcześniej złożonego, więc forma dostawy i metoda płatności ustawi się automatycznie taka sama. Jeśli chcesz wymienić produkt na inny model, złóż zamówienie samodzielnie przez naszą stronę.
pixel