Darmowa dostawa od 50,00 PLN

Jak sprawdzić rozmiar naszyjnika i bransoletki?


Łańcuszki srebrne - Naszyjniki srebrne


Wybór długości

Długość łańcuszka, którą wybierają klienci jest zależna od ich indywidualnych upodobań. W ofercie łańcuszków i naszyjników Sentiell najkrótszym oferowanym rozmiarem jest długość 38 cm, a najdłuższym 80 cm. Przy wyborze długości naszyjnika ważne jest, aby uwzględnić indywidualną budowę ciała i wzrost. Jeżeli chcesz mieć pewność, że wybierasz odpowiednią długość, zrób mały test. Uszykuj nić lub kawałek sznurka o określonej długości, którą zamierzasz kupić i przewiąż go wokół szyi, upewnij się, że leży właśnie tak, jak sobie tego życzysz. Pamiętaj, że im grubszy splot łańcuszka, zwłaszcza dotyczy to męskich łańcuchów typu Pancerka, czy Figaro, tym łańcuch wydaje się optycznie krótszy.


rozmiary naszyjnikow sentiell

Masz problem z wyborem i dopasowaniem łańcuszka do zawieszki?

Na karcie towaru biżuterii po prawej stronie występuje strefa „Polecane” gdzie prezentujemy produkty komplementarne z tej samej serii lub pasujące do siebie. W asortymencie sklepu Sentiell posiadamy dużą różnorodność łańcuszków, dzięki czemu przeważnie zawsze jesteśmy wstanie dopasować go do zawieszki. Jeżeli konieczne jest dopasowanie innego typu łańcuszka, skontaktuj się z nami. Po podaniu kodu łańcuszka i zawieszki, obsługa upewni się czy wybrana biżuteria pasuje do siebie. Warto też zwrócić uwagę jaką średnicę posiada łańcuszek, czy na pewno przejdzie przez oczko krawatki. Jeżeli wybrany łańcuszek ma taką samą średnicę co jeden z polecanych łańcuszków, to z pewnością będzie on również pasował do danej zawieszki.


Bransoletki Srebrne


Wybór długości

Bransoletki srebrne, które oferujemy, dostępne są w rozmiarach od 17 cm dla młodzieży i kobiet o szczupłych nadgarstkach, przez klasyczne 19 cm, aż do rozmiaru 21 cm. Rozmiary dla Panów zaczynają się od 20 cm. Najbardziej popularny rozmiar to 21 cm, a największy rozmiar to 24 cm. Również, w tym przypadku warto wcześniej przeprowadzić test długości, owijając nadgarstek nicią lub sznurkiem, pamiętając, aby zachować niewielką przerwę od skóry dla wygody noszenia bransoletki. Niektóre bransoletki srebrne mają możliwość skrócenia długości. Jeżeli chcesz dowiedzieć czy możemy dla ciebie skrócić bransoletkę to napisz do nas, podając kod produktu lub zadaj pytanie z karty towaru, który wybrałeś.

pixel